Search Results for "DF2117VLP20V"
Filters
DF2117VLP20V
Renesas
20MHz I2C/SCI Microcontroller, 160KB FLASH, 8KB RAM, TFLGA
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
TFLGA
Frequency:
20MHz
Interface:
I2C, SCI
Max Frequency:
20MHz
DF2117VLP20HV
Renesas
20MHz 3.3V CMOS MCU, 125 I/O, TFLGA, 9mm
Datasheet
S-PBGA-B145
Contact Manufacturer
Length:
9mm
Max Frequency:
20MHz
Max Operating Temperature:
70°C
Min Operating Temperature:
-20°C