Search Results for "MMBZ5V6ALT3"
Filters
MMBZ5V6ALT3
Onsemi
Zener Diode Single 5.32V 8V 3A SOT-23-3
Datasheet
R-PDSO-G3
Obsolete
Package/Case:
SOT-23-3
Clamping Voltage:
8V
Diode Type:
ZENER
Lead Free:
Contains Lead
MMBZ5V6ALT3G
Onsemi
TVS Diode Zener 5.6V Uni/Bi SOT-23 3A 24W
Datasheet
SOT
Active
Package/Case:
SOT-23-3
Clamping Voltage:
8V
Depth:
1.3mm