Search Results for "PF1000A-360"
Filters
PF1000A-360
TDK
360V 4.2A DC/DC Converter, 1.5kW, 95% Eff, OVP/OCP/OTP
Datasheet
MODULE-5
Transferred
Current - Output 1:
2.8A
Depth:
86mm
Efficiency:
95%