Search Results for "ST1L02PU33R"
Filters
ST1L02PU33R
Stmicroelectronics
Linear Voltage Regulator 3.3V 1A DFN Surface Mount
Datasheet
HVSON, SOLCC6,.13,38
Obsolete
Accuracy:
2%
Package/Case:
DFN
Lead Free:
Lead Free
Max Input Voltage:
10V
ST1L02PM33R
Stmicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 1A 6DFN
Datasheet
Obsolete
Accuracy:
2%
Package/Case:
DFN
Max Input Voltage:
10V
Min Input Voltage:
4.5V