Search Results for "5CGXFC3B7F23C8N"
Filters
5CGXFC3B7F23C8N
Intel
(Altera)
FPGA 31.5K Cells 800MHz 2.5Gbps FBGA 208 I/O
Datasheet
ROHS COMPLIANT, FBGA-484
Active
Package/Case:
FBGA
Data Rate:
2.5Gbps
Lead Free:
Lead Free
Length:
23mm
5CGXBC3B7F23C8N
Intel
(Altera)
Cyclone V GX FPGA, 800MHz, 1.13V, 1349Kb, BGA484, RoHS
Datasheet
ROHS COMPLIANT, FBGA-484
Active
Package/Case:
BGA
Data Rate:
2.5Gbps
Max Frequency:
800MHz