Search Results for "BAS7004TC"
Filters
BAS7004TC
Diodes
70V 700mA SMD Schottky Diode
Datasheet
Obsolete
Average Rectified Current:
15mA
Capacitance:
2pF
Package/Case:
TO-236-3
Forward Current:
700mA
BAS7004TA
Diodes
70V 15mA Surface Mount Schottky Diode
Datasheet
Obsolete
Average Rectified Current:
15mA
Package/Case:
TO-236-3
Forward Current:
700mA
Height:
1mm
BAS7005TC
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
15mA
Capacitance:
2pF
700mA
BAS7006TC
15mA
2pF
700mA