Search Results for "E4B-LS20E45M"
Filters
E4B-LS20E45M
Omron
ULTRASONIC SENSOR
Datasheet
Obsolete
Frequency:
50Hz
Max Operating Temperature:
55°C
Min Operating Temperature:
-10°C
Output Type:
NPN
E4B-LS70E45M
Omron
Ultrasonic Sensor, 20Hz, 600mm, NPN Output, Cable Leads
Datasheet
Volume Production
Frequency:
20Hz
Max Operating Temperature:
55°C
Min Operating Temperature:
-10°C