Search Results for "GDPXA255A0E400"
Filters
GDPXA255A0E400
Marvell
MPU RISC 32-Bit 0.18um 400MHz 2.5V/3.3V 256-Pin BGA
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
BGA
Data Bus Width:
32b
Max Frequency:
400MHz
Max Operating Temperature:
85°C
GDPXA255A0E400
Intel
IC MPU XSCALE 400MHZ 256BGA
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
BGA
Lead Free:
Contains Lead
Mount:
Surface Mount
Package Quantity:
1
GDPXA255A0E400852106
Intel
GDPXA255A0E400852106
Volume Production
Frequency:
400MHz
Max Operating Temperature:
85°C
Min Operating Temperature:
0°C