Search Results for "LQP21MN8N2C01L"
Filters
LQP21MN8N2C01L
Murata
0805 8.2nH SMD/SMT Fixed Inductor
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
0805
Inductance:
8.2nH
Length:
2mm
Package Quantity:
4000
LQP21MN4N7C01L
Murata
Fixed Inductors 4.7 NH +-.3NH
Datasheet
Obsolete
Package/Case:
Inductance:
4.7nH
Length:
2mm
Package Quantity:
LQP21MN2N7C01L
Fixed Inductors 2.7 NH +-.3NH
2.7nH
2mm