Search Results for "P6SMB13CAT3"
Filters
P6SMB13CAT3
Onsemi
Zener Diode 12.4V 18.2V 33A 600W SMB
Datasheet
R-PDSO-C2
Obsolete
Package/Case:
SMB
Clamping Voltage:
18.2V
Diode Type:
ZENER
Lead Free:
Contains Lead
P6SMB13CAT3G
Onsemi
600W TVS Diode, 13V Bidirectional, SMB, Surface Mount
Datasheet
R-PDSO-C2
Obsolete
Package/Case:
SMB
Clamping Voltage:
18.2V