Search Results for "VLF3014AT-2R2M1R2"
Filters
VLF3014AT-2R2M1R2
TDK
SMD Power Inductor 2.2uH 1.2A Ferrite Shielded 100mR DCR
Datasheet
1110
Obsolete
Package/Case:
Nonstandard
Core Material:
Ferrite
DC Current:
1.2A
DC Resistance (DCR):
100mR
VLF3014AT-2R2M1R2-LC
TDK
WW IND, SM 2.2UH 2.8X2.6X1.4MM +/-20% 1.2A
Datasheet
Volume Production
Package/Case:
Nonstandard
DC Resistance (DCR):
100mR
Inductance:
2.2uH
Max Operating Temperature:
105°C