Search Results for "IPD90N03S4L03ATMA1"
Filters
IPD90N03S4L03ATMA1
Infineon
N-Channel MOSFET 90A 30V R-PSSO-G2 Surface Mount
Datasheet
SMALL OUTLINE, R-PSSO-G2
Active
Continuous Drain Current (ID):
90A
Drain to Source Voltage (Vdss):
30V
Fall Time:
7ns
Gate to Source Voltage (Vgs):
16V
IPD90N03S4L02ATMA1
Infineon
90A 30V N-Channel MOSFET TO-252 Surface Mount
Datasheet
SMALL OUTLINE, R-PSSO-G2
Active
Package/Case:
TO-252
Continuous Drain Current (ID):
90A
30V