Search Results for "MMQA5V6T3G"
Filters
MMQA5V6T3G
Onsemi
Unidirectional TVS Diode, 5.6V, 4Ch, 150W, SC Package
Datasheet
R-PDSO-G6
Active
Package/Case:
SC
Clamping Voltage:
8V
Clamping Voltage-Max:
8V
Depth:
1.5mm
MMQA5V6T1G
Onsemi
TVS Diode Uni-Dir 5.6V 150W 4Ch SC-74 SMD
Datasheet
SC
Active
Package/Case:
Clamping Voltage:
8V
Clamping Voltage-Max:
8V
Depth:
1.5mm