Search Results for "SZ1SMB5931BT3G"
Filters
SZ1SMB5931BT3G
Onsemi
18V Zener Diode SMB Package 5% 550mW
Datasheet
R-PDSO-L2
Active
Package/Case:
SMB
Halogen Free:
Halogen Free
Impedance:
12R
Lead Free:
Lead Free
Distributor
Stock
1+
TME
0
SZ1SMB5931BT3G-VF01
Onsemi
Zener Diode Single 593V 10% 550mW 2-Pin R-PDSO-C2