Search Results for "Y92E-C2R5"
Filters
Y92E-C2R5
Omron
Mounting Hardware E2S-W2/Q2 REPLACEMENT BRACKET
Datasheet
Volume Production
Length:
15.8mm
Material:
Steel
Mount:
Brackets
Package Quantity:
1
Distributor
Stock
1+
TME
0
Y92E-D2R5
Omron
E2S MNTG BRACKET FOR 2.5MM SN
Datasheet
Volume Production
Length:
22.4mm
Mount:
Brackets
Operating Supply Voltage:
24V