Search Results for "IXFA26N50P3"
Filters
IXFA26N50P3
Ixys
Power Field-Effect Transistor,
Datasheet
Transferred
Package/Case:
TO-263-3
Continuous Drain Current (ID):
26A
Drain to Source Voltage (Vdss):
500V
Gate to Source Voltage (Vgs):
30V
Distributor
Stock
1+
TME
52
IXFA26N50P3
Littelfuse
Power Field-Effect Transistor,
Datasheet
Active
IXFH26N50P3
Ixys
MOSFET N-Channel 500V 26A TO-247-3
Transferred
Package/Case:
TO-247-3
Continuous Drain Current (ID):
26A
500V
Gate to Source Voltage (Vgs):
30V
Distributor
Stock
1+
TME
335
IXFQ26N50P3
26A
500V
30V
Height:
20.3mm
0
IXFP26N50P3
TO-220AB
26A
500V
30V