Search Results for "STPS8H100DEE-TR"
Filters
STPS8H100DEE-TR
Stmicroelectronics
8A 100V Schottky Rectifier, SMD
Datasheet
S-PDSO-N5
Active
Average Rectified Current:
8A
Package/Case:
SMD/SMT
Forward Current:
8A
Height:
1.05mm
Distributor
Stock
5+
Quest
378
STPS8170DEE-TR
Stmicroelectronics
8A 170V Schottky Rectifier, SMD
Datasheet
Active
Average Rectified Current:
8A
Package/Case:
SMD/SMT
Forward Current:
8A
Height:
1.05mm
STPS6M100DEE-TR
100V 6A Schottky Rectifier, SMD
S-PDSO-N3
6A
6A
1.05mm