Zener Diode 23.4V 22.2V 42.8V 400W SMAJ20A-TR
SMAJ20A-TR 20V 32.4V Zener Diode Single Lead Free SMA Surface Mount
Unidirectional TVS Diode, 400W, 20V VRWM, 32.4V Vc, SMA
TVS Diode, 400W, 20V, Unidirectional, DO-214AC
TVS Diode, 400W, 20V VRWM, Unidirectional, SMA
Transient Voltage Suppressor 20V 400W 40A 150°C SMD
Zener Diode 20V 1uA 150°C Surface Mount TransZorb
Transient Voltage Suppressor Diode 20V 400W 2-Pin DO-214AC
Transient Voltage Suppressor Diode 20V 400mW 2-Pin DO-214AC
Silicon Transient Voltage Suppressor Diode 20V 400mW Dual Terminal
Silicon Transient Voltage Suppressor Diode 20V 400mW 2-Pin DO-214AC
Trans Voltage Suppressor Diode,
Transient Voltage Suppressor Diode, 20V, 400W, DO-214AC